اجتماعیفرهنگی

ششمین دور انتخابات ریاست انجمن‌اجتماعی‌فرهنگی‌دیدنو

گزارش دهنده: احمدشاه‌کهزاد

تقدیر از پایان دوره کاری آقای فریدون جاوید و گزینش بانو مرضیه هدا به عنوان رئیس جدید انجمن اجتماعی-فرهنگی دیدنو

ششمین دور انتخابات انجمن اجتماعی-فرهنگی دیدنو دیروز جمعه 5 ام دلو برگزار شد. دوره کاری یک ساله آقای فریدون جاوید با عالمی از دستاوردهای ریز و درشت، به پایان رسید. در جریان یک سال گذشته، دوستان ما که رهبری انجمن دیدنو را عهده دار بودند، برای کار برای مردم و پیکار برای حل مشکلات و چالش های عدیده موجوده از هیچ نوع تلاشی دریغ نورزیدند. بدون هیچ خواست و توقعی از غیر، برای ما وقت گذاشتند، تلاش صادقانه به خرج دادند، سختی ها و بدی ها را به جان خریدند و کار مفید انجام دادند. قطعا با انبوهی از کاستی ها و احتیاجات، زمانی که جمعی از خوبان بگونه‌ی داوطلب، مسئولیت خطیری را به عهده می گیرند و برای کار برای مردم آستین برمی زنند و کمر همت بسته می کنند، شایان تقدیر و ستایش است. اقای فریدون جاوید با تیم کاری خود، برای یک سال (1397 ه.ش) امور انجمن را به عهده گرفت و به وجه احسن پیش برد و به پایان رساند. بطور نمونه
✓ برگزاری تورنمنت والیبال در منطقه
✓ تمدید قرارداد دفتر بازار غجور-جاغوری
✓ همکاری همه جانبه با مکاتب در منطقه
✓ چاپ چهارم و پنجم گاهنامه دیدنو و چاپ تقویم
✓ بزرگداشت از چهلمین روز درگذشت رحمت الله فقیهی
✓ برگزاری تورنمنت فوتسال در کابل در سطح منطقه
✓ تمدید جواز انجمن دیدنو برای سه سال دیگر
✓ امضا تفاهم نامه با مرکز آموزشی تافل هوس و با مطبعه اکبر
✓ تجلیل از پنجمین سال گرد انجمن دیدنو
✓ برگزاری جشن فراغت 57 دانش آموخته
✓ و موارد دیگر از این دست
از تیم کاری و شخص فریدون جاوید از بابت تمامی کارکردها و تلاش های که از آدرس دیدنو برای جامعه انجام دادند و وقف نمودند، صمیمانه تقدیر و تشکری می نماییم و موفقیت های مزید در راستای خدمت گزاری به مردم برای ایشان از خداوند استدعا داریم.
دیروز جمعه 5 دلو سال 1397، دور ششم انتخابات ریاست انجمن دیدنو نیز برگزار گردید. در این دور انتخابات، مرضیه هدا، دانش آموخته حقوق برای دوره یک ساله به عنوان رییس نهاد دیدنو با آرای اکثریت اعضا حاضر در جلسه انتخاب گردید. ضمن تبریک بادی این مسئولیت خطیر، موفقیت و پیروزی بی شمار برای بانو هدا و تیم کاری او آرزو داریم.

نوشته های مشابه

1 thought on “ششمین دور انتخابات ریاست انجمن‌اجتماعی‌فرهنگی‌دیدنو”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن