اجتماعیفرهنگی

تجلیل از پنجمین سالگرد انجمن اجتماعی فرهنگی دیدنو

عنايت الله حكيمي

انجمن اجتماعی فرهنگی دیدنو بر اساس نیازهای جامعه ما پنج سال پیش تاسیس شد. هدف از تاسیس و تشکیل انجمن همان کارهای اجتماعی و فرهنگی در سطح کشور و منطقه است.

انجمن اجتماعی فرهنگی دیدنو از آوان تاسیس تا حالا دست آوردهای زیاد را در بخش برنامه های آموزشی، ورکشاپ ها، برنامه های رسانه یی، تورنمنت های ورزشی والیبال و فوتسال در جاغوری و کابل، گرفتن تخفیف برای متعلمین در انستیتوت ها و کورس های آموزشی انگلیسی و آمادگی کانکور، تاسیس کتاب خانه، کمک و همکاری در ساختن مکتب جدید دختران لومان، امتحانات آزمایشی کانکور در سطح جاغوری، برگزاری جشن فراغت فارغین از دانشگاه ها و برنامه های هماهنگی بین اقشار جوان، علما و بزرگان منطقه برای پیش برد کارهای اجتماعی و فرهنگی، داشته است.
مسولین انجمن اجتماعی فرهنگی دیدنو در راس آن رئیس، معاونین، منشی، مدیران کمیته ها و تمام اعضای انجمن در مدت همین پنج سال از هیچ گونه تلاشها در پیش برد برنامه های اجتماعی و فرهنگی در سطح منطقه دریغ نکردند، و هرکدام از روسا در زمان ریاست شان دست آوردهای خوب را برای انجمن و جامعه ما داشتند. و باز کردن دفتر انجمن دیدنو در بازار غجور جاغوری زمینه ی را ایجاد کرده است تا ما بتوانیم بصورت مستقیم با مردم در تماس باشیم و نظریات شان را برای برنامه های اجتماعی فرهنگی داشته باشیم.
پنجمین سالگرد انجمن و تمدید جواز انجمن برای سه سال دیگر را روز جمعه، مورخ ٩ قوس ١٣٩٧ به ریاست آقای فریدون جاوید، معاونین شان هریک علی نواندیش و مسعود سعیدی، منشی خاتمه جویان و مدیران کمیته ها و اعضای انجمن تجلیل بعمل آمد.
تشکر میکنیم از آقای زاهدی که در قسمت مکان همیشه با ما همکار بوده و به عنوان یک عضو انجمن در کنار ما بوده است.
همچنین از دوستان که زحمت کشیده و تلاش میکنند هم سپاس گزاریم.

عنایت الله حکیمی
مورخ: شنبه، ١٠ قوس ١٣٩٧

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن