اجتماعیفرهنگی

جشن فارغ‌التحصیلی

با وجود همه دغدغه های بعد فراغت از دانشگاه، فارغین فراغت شان را در کنار فامیل و دوستانش جشن می‌گیرند. چون این روز نتیجه زحمات یک دور از تحصیل شان است که میخواهد این روزش را با یک مراسم ویژه و با نشاط را سپری کند.
انجمن اجتماعی-فرهنگی دیدنو، این را برای خود به عنوان یک جمع از قشر تحصیل کرده جامعه، لازم و ملزم دانسته تا در این بخش با کسانیکه از دانشگاه فارغ می‌شوند، همکاری همه جانبه کرده و جشن فارغ‌التحصیلی شان را به عهده خود بگیرند. اینک روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۸ چهارمین دور جشن فراغت فارع‌التحصیلان را موفقانه سپری کرد.
p
اگرچه برگزاری این قسم مراسمات در شرایط که کشور همه روزه بین انتحار و انفجار میسوزد، دشوار است ولی ما با یک عزم راسخ و با همکاری نیروهای امنیتی کشور که واقعا مدیون شان هستیم، این را تکلیف خود دانستیم که باید جشن عزیزان مان را بگیریم.
چرا که برای یک پدر و مادر خوشی اولادهایش و دیدن دختر و پسر شان را در لباس فراغت از دانشگاه و در لباس عروسی و دامادی ببینند و آرزوی شان است که چی خوب است که این والدین را به آرزوهای شان برسانیم.

ما واقعا خرسندیم که سال یکبار میتوانیم لبخند صدها فامیل را می‌بینیم و با یک لبخند و شاخه های گل به خانه هایشان میفرستیم.
انجمن دیدنو، یک جمع از دانش‌آموخته داخل همین جامعه و از خود مردم جامعه است که درد و موفقیت های مشترک با مردم خود دارد و تلاش دارد تا موفقیت های بیشتر را برای جامعه خود کسب کند.
در اخیر موفقیت و فراغت همه فارغین را به خود شان، والدین، فامیل و دوستان شان تبریک میگویم و آرزوی موفقیت بیشتر برایشان دارم.

عنایت الله حکیمی
شنبه ۹ جدی ۱۳۹۶

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن