اجتماعیفرهنگی

گزارش از انتخابات دور هفتم ریاست انجمن اجتماعی فرهنگی دیدنو


دور هفتم‌انتخابات انجمن اجتماعی‌فرهنگی دیدنو برگزار شد. امروز شاهد برگزاری انتخابات خوبی بودیم که با اشتراک کثیر از اعضای انجمن و جوانان متعهد و با انگیزه در کارهای جمعی که جدید به ما پیوسته بودند، برای رای دهی به دو کاندید عزیز مان هریک:

تیم اول:
کابینه:
رئیس: جاوید ” صداقت”
معاون اول: رخشانه ” احمدی”
معاون دوم: همایون “ظفری”
منشی: محبوبه “محمدی”
سخنگویان: داکتر مژگان “احمدی” و انجینیر حسین “فراسو”

جاوید صداقت

تیم دوم:
کابینه:
رئیس: اشرف “کریمی”
معاون اول: مسعود “سعیدی”
معاون دوم: مرتضی ” نجفی” 
منشی: احسان الله جاید
سخنگویان: بانو حمیده “فرهمند” و علی سینا “دانشور”

اشرف کریمی

به رقابت پرداخته بودند، رای دادند. 
در نتیجه اشرف “کریمی” با کسب اکثریت آرا برنده این دور انتخابات انجمن دیدنو شد.

انجمن اجتماعی‌فرهنگی دیدند با تجربه شش ساله و با کارکردهای موثر شان در برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی که دست آوردهای خوبی را در همین راستا داشته است، امروز با برگزاری انتخابات ریاست دور هفتم انجمن دیدنو را با کابینه جدید و برای تحقق بخشیدن اهداف دراز مدت و کوتاه مدت انجمن دیدنو، انتخاب کردیم.
انجمن اجتماعی‌فرهنگی دیدنو، با یک جمع از دانش‌ آموخته‌گان و جوانان متعهد در راستای تحقق بخشیدن امورات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به نسل آینده و مردم خود کار می‌کند و تا بتواند مصدر خدمت به آنها باشد.
برنامه انتخابات امروز ما توسط کمیته‌ی انتخابات به مدیریت نصرالله “پیمان” با دیگر همکاران شان برگزار شد که بیش از صد نفر اشتراک کننده واجد شرایط رای دهی شرکت کرده بودند، و رای دادند. بعد از شمارش آرا توسط کمیته مربوطه، نتیجه‌اش توسط سخنگوی کمیته انتخابات فریدون “جاوید” تعداد مجموع آرا و آرای هردو کاندید را برای حاضرین اعلان‌شد.

عنایت الله حکیمی، مجری برنامه


در نتیجه برنده این دور ریاست انجمن اجتماعی‌فرهنگی دیدنو، اشرف “کریمی” با گرفتن اکثریت آرا بحیث رئیس انجمن دیدنو برای یک سال انتخاب شد.
در اخیر جا دارد از همه جوانان و دانش آموخته‌گان که جدید با ما پیوسته بودند، تشکر‌ی کنیم. و امید است که شاهد فعالیت‌های خوبی در این دور از طرف کابینه‌ی جدید باشیم. از ریاست خانم مرضیه “هدا” که به مدت یک سال توانست مسولیت‌اش را در قبال انجمن و فعالیت‌های انجمن، خوب اجرا کند و ازش تشکری و سپاس‌گذاری می‌کنیم.


تشکر خاص داریم از مسولین انستیتوت علوم طبی حکیم‌ناصر خسرو که در قسمت مکان با ما همکاری کردند.
تشکر ویژه از عکاس مان محمدجمعه “حسینی” داریم.

عکاس: محمد جمعه “حسینی”
مکان: انستیتوت علوم طبی حکیم‌ناصرخسرو
جمعه، مورخ ۱۱ دلو ۱۳۹۸

بااحترام
عنایت الله “حکیمی”

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن